Apartamenty Sonata zostały wyposażone w inteligentny system FIBARO, dzięki któremu możesz sterować ogrzewaniem i zapewnić najbliższym możliwie najlepszy komfort. Z FIBARO masz zawsze cały dom pod ręką, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Inteligentny system FIBARO pozwoli Ci zbudować swój świat wokół przyjemności i innowacji, zapewniając komfortową i bezpieczną codzienność.


<strong>STEROWANIE OGRZEWANIEM</strong>

STEROWANIE OGRZEWANIEM

Apartamenty Sonata to nowoczesne mieszkania, które wyposażone w inteligentny system FIBARO zapewnią Ci komfort i wygodę. FIBARO daje Ci możliwość zarządzania temperaturą całego domu i poszczególnych pomieszczeń. Z łatwością stworzysz plan klimatyczny, gdzie będziesz mógł precyzyjne określić temperaturę w mieszkaniu na każdy dzień tygodnia, w zależności od pogody, pory dnia i obecności domowników. Dzięki temu możesz kontrolować temperaturę, włączać lub wyłączać ogrzewanie z dowolnego miejsca na ziemi. System FIBARO zapewni Ci komfort i pozwoli na efektywne wykorzystywanie energii i znaczne obniżenie kosztów ogrzewania.

<strong>MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY</strong>

MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

Chcąc doposażyć swoje mieszkanie nie musisz z góry planować funkcjonalności systemu. System FIBARO jest zawsze gotowy na rozbudowę, w każdej chwili masz możliwość dodania kolejnych modułów. Dzięki niemu możesz sterować oświetleniem, klimatem i wieloma urządzeniami bez ingerencji w infrastrukturę budynku. Umożliwia zarządzanie całym domem z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą telefonu komórkowego, komputera czy tabletu. Centralki FIBARO komunikują się bezprzewodowo z urządzeniami i wysyłają im komunikaty do wykonania odpowiednich działań zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.


Zobacz więcej możliwości FIBARO:fibaro wall plug

Inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych

Fibaro Motion Sensor

inteligentny czujnik ruchu

Fibaro Smoke Sensor

wysokiej klasy czujnik dymu

Fibaro Flood Sensor

niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania


System
Inteligentnego
mieszkania

FIBARO umożliwia Ci kontrolę nad wszystkimi urządzeniami w Twoim domu. Bez kabli, z każdego miejsca, wygodnie.